EMPTY CART

Bona Traffic HD Двокомпонентний лак

  • 5,936 грн

    Product Details

  • Bona
  • Модель: Bona Traffic HD, 5л
  • Наявність: Уточнюйте

Наявні опції

- Стоимость за плинтус и подложку за м.п

- При заказе напольных покрытий мы свяжемся с Вами и отправим договор купли-продажи, откорректировав метраж кратно заводским упаковкам.

Bona Traffic HD
Екологічно чистий воднодисперсійний двокомпонентний лак, що володіє високою стійкістю до побутової хімії і призначений для паркетних і дерев'яних підлог з особливо високим навантаженням.


Властивості
Лак «Треффік НD» більш ніж на 15% перевищує лак Бона Треффік» по зносостійкості і значно перевершує за цим показником всі відомі паркетні лаки. Лак володіє високою стійкістю до побутової хімії та механічних пошкоджень.

Час висихання лаку мінімально - всього 1 добу, після закінчення яких на підлоговому покритті можна встановлювати меблі (для лаку «Бона Треффік» та інших відомих лаків даний показник становить 7 діб). По ступеню глянцевості лак випускається в двох модифікаціях: матовий і напівматовий.

Грунтувальний лак в якості першого шару необхідно використовувати для попередження склеювання дощок чи паркетних планок по крайках. Це особливо важливо для дощатих підлог з деревини м'яких порід. Деякі види деревини не можна покривати безпосередньо воднодисперсійними лаками. Для них слід використовувати грунтовку Д-5.

Спосіб нанесення
Оброблювана поверхня повинна бути ретельно відшліфованою до чистого дерева, сухий, повністю очищеної від залишків масел, воску, пилу та інших можливих забруднень. Для заключного циклу шліфування використовуйте абразивні матеріали із зернистістю 100 або 120. Температура навколишнього середовища при лакуванні і під час сушіння лаку не повинна бути нижче +15 0С. Оптимальні умови для нанесення лаку: вологість повітря 40-60%; температура від +18 до +220С.

Перед початком роботи в каністру з лаком необхідно ретельно перемішати, потім в каністру з лаком додається отверджувач і ретельно перемішується. Потім треба дати «вистоятися» отриманої суміші протягом 5 хвилин у каністрі з відкритою кришкою. В результаті з лакової суміші вийдуть утворилися бульбашки повітря і по всьому її об'єму рівномірно почнеться хімічний процес. Готова лакова суміш повинна бути використана протягом 4 годин.

Рекомендовані варіанти нанесення лаку
один шар лаку грунтовки валиком, потім два-три шари лаку «Треффік НD»;
три-чотири шари лаку «Треффік НD», без грунтовки.
Рекомендований грунтувальний лак: «Прайм класик» фірми «Бона».

Проміжна шліфування проводиться після висихання відповідного шару лаку. Вона виконується шліфувальною шкуркою або сіткою з зернистістю абразиву 150 або дрібніше.

Нанесення лаку на старі лаковані підлоги
Лак «Треффік НD» в більшості випадків має хороше зчеплення зі старими лакованими покриттями підлоги, як заводськими, так і нанесеними вручну. Старий підлога, оброблений воском, мастиками по догляду і т. п. покрити новим лаком не можна. У цьому випадку необхідно спочатку повністю сошлифовать старий лак - до чистого дерева.

Перед нанесенням лаку на старе покриття необхідно попередньо зробити пробне лакування: невелика поверхню підлоги шліфується, ретельно очищається від пилу, покривається новим лаком і витримується протягом 1 дня. Потім проводиться проба зчеплення лаків, наприклад, ребром монети. Якщо лак не відшаровується від старого покриття, то в даному конкретному випадку він може бути застосований.

Витрата лаку
Один літр на 8-10 м2 на один шар (оптимально 120 г лаку на 1 м2 підлоги на один шар).

Час висихання
Близько 2-3 годин при температурі повітря +20 0С і відносній вологості 50%.
Час сушіння до можливості обережного обігу - близько 3-4 години. Час сушіння до проміжного шліфування лаку – 4-5 годин.
Час витримки до повного затвердіння лаку - 1 добу. Після закінчення даного терміну на лаковій поверхні допускається установка меблів. Через три доби на лакове покриття можна укладати килими та проводити вологе прибирання.

Догляд за лакованою поверхнею
Для регулярного догляду за лаковою поверхнею можна використовувати набір «Бона Спрей Мор» або очищувач «Бона Кеир Клінер». Регулярний догляд за паркетом за допомогою засобів «Паркет поліш» або «Рефрешер» фірми «Бона», які значно збільшує термін служби лакового покриття і покращує його зовнішній вигляд.

Очищення
Залишки не затверділого лаку можна відмити водою або зняти вологою ганчіркою.
Затверділий лак видаляється ацетоном.

Утилізація
Висохлі залишки лаку утилізуються звичайним чином, як будівельне сміття.
Рідкі залишки матеріалу не слід зливати в каналізацію.


Термін зберігання
1 рік в щільно закритій заводській упаковці.
Берегти від морозу.
Степень блеска:
матовый
полуматовый
- Основне:
Основа
Кількість компонентів:
Два

Програма для покупців, що бажають отримувати винагороди за те, що вони віддають перевагу і залишаються постійними клієнтами!


У Бонусній Програмі ви:

  • - накопичуєте бали за кожну покупку
  • - заробите додаткові бали під час акцій
  • - використовуйте бали для оплати ваших нових покупок, не більше 30% вартості
  • - отримуєте вигідні пропозиції та привілеї.


Програма є довгостроковою і відкритою для участі всіх покупців!

Доставка в Дніпропетровську з 10 до 20 години у робочі дні. 
Доставка в регіони України здійснюється службами доставки: "Нова Пошта", "Міст Експрес" та іншими.
 
Нова Пошта        Інтайм
 
 
 Кур'єр передасть Вам оригінал рахунку, чек та іншу необхідну документацію при готівковій оплаті або оплати післяплатою.

 

 


Ви можете самостійно отримати замовлення у робочі дні з 9 до 18 після узгодження часу доставки замовлення в магазин. Асортимент товару дуже широкий і вимагає особливих умов зберігання, тому просимо погоджувати Ваш візит заздалегідь.Оплатити кур'єру або в відділенні вантажоперевізника при отриманні замовлення 

Оплатити замовлення на розрахунковий рахунок

Переклад на банківську карту через платіжну систему Приват24 

 
 
 
 

Теги Bona, Bona Traffic HD, Bona в Дніпропетровську, Bona в Києві, Бона HD Traffic у Дніпропетровську, Бона HD Traffic у Донецьку, Бона Traffic HD в Києві, Бона HD Traffic в Одесі, Бона HD Traffic у Харкові, Бона HD Traffic у Чернігові, Бона Traffic HDв Миколаєві, купити Bona, купити Bona M HD Traffic у Харкові, купити Bona Traffic HD, купити Bona Traffic HD в Дніпропе, купити Bona Traffic HD у Донецьку, купити Bona Traffic HD в Києві, купити Bona Traffic HD в Миколаєві, купити Bona Traffic HD в Одесі, купити Bona Traffic HD в Чернігові, купити Bona в Укрїні HD Traffic, купити лак Bona Traffic HD в Дніпро, купити лак Bona Traffic HD в Донецьк, купити лак Bona Traffic HD в Києві, купити лак Bona Traffic HD у Нікола, купити лак Bona Traffic HD в Одесі, купити лак Bona Traffic HD в Харько, купити лак Bona Traffic HD в Черніг, лаки Бона, поставшик, постачальники, ціна Bona, ціна Bona Traffic HD, ціна Bona Traffic HD в Дніпропетровському, ціна Bona Traffic HD в Донецьку, ціна Bona Traffic HD в Києві, ціна Bona Traffic HD в Миколаєві, ціна Bona Traffic HD в Одесі, ціна Bona Traffic HD в Харкові, ціна Bona Traffic HD в Чернігові, ціна лак Bona Traffic HD в Дніпропетро, ціна лак Bona Traffic HD в Києві, ціна лак Bona Traffic HD в Донецьку, ціна лак Bona Traffic HD в Миколаїв, ціна лак Bona Traffic HD в Одесі, ціна лак Bona Traffic HD в Харкові, ціна лак Bona Traffic HD в Чернігів


Last Viewed
Bona Traffic HD Двокомпонентний лак
5,936 грн