EMPTY CART

Osmo Einmal-Lasur

 • 1,660 грн

 • Ціна в балах: 899

  Product Details

 • Osmo (Германия)
 • Модель: Einmal-Lasur
 • Бонусні бали: 16
 • Наявність: На складі

Наявні опції

- Стоимость за плинтус и подложку за м.п

- При заказе напольных покрытий мы свяжемся с Вами и отправим договор купли-продажи, откорректировав метраж кратно заводским упаковкам.

OSMO Einmal-Lasur

Одношарова блакить


Високий вміст масел забезпечує економічну витрату. Заощаджує час і гроші!

- Для зовнішніх і внутрішніх робіт

- Прозора, шовковисто-матова

- Рекомендована для фасадів, балконів, садових будиночків, пергол, парканів і т.п.

- Робить поверхню деревини гладкою

- Не тріскається, не лущиться, не відшаровується

- Стійка до атмосферних впливів і УФ-променів

- Має водовідштовхувальним ефектом

- Регулює вологість деревини, запобігаючи її природне висихання

- Кількість шарів: 1

- Обсяг банки: 0,125 л, 0,75 л, 2,5 л

- Витрата: 1 літр на 26 м2 в один шар


ОСМО-одношарова блакить Einmal-Lasur - прозора, шовковисто-матова фарба для деревини. Може застосовуватися як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. Важливою перевагою цього продукту є його особливо економічна витрата. Завдана в один найтонший шар ОСМО-лазур додасть виробам з деревини красивий і доглянутий зовнішній вигляд, захистить від несприятливого впливу зовнішнього середовища, збереже на довгі роки їх високі споживчі властивості.


Одношарова блакить створена на основі рослинних олій. Має високу проникаючу здатність. Не тріскається, не лущиться, не відшаровується. Ідеально підходить для поновлення дерев'яних поверхонь і невеликого ремонту. Просто нанесіть тонкий шар ОСМО-лазурі поверх старої ОСМО-лазурі. Попередня шліфовка не потрібно.


ОСМО-одношарова блакить Einmal-Lasur легко наноситься, не засихає в процесі фарбування. Одержуване покриття має водовідштовхувальним ефектом, стійке до погодних змін і ультрафіолетовим променям, регулює вологість деревини, запобігаючи її природне висихання. Рекомендується для поновлення всіх откритопорістую фарб будь-яких порід деревини.


Опис продукту

ОСМО-одношарова блакить Einmal-Lasur - напівпрозора, шовковисто-матова фарба для деревини. Робить поверхню деревини гладкою, підкреслюючи її фактуру і текстуру.

Одношарова блакить Einmal-Lasur виробляється на основі натуральних олій і відноситься до відкрито-пористим фарбам. Не тріскається, не лущиться, не відшаровується.

Ідеально підходить для поновлення дерев'яних поверхонь. Нанесіть тонкий шар ОСМО-лазурі поверх старої фарби. Попередня шліфовка не потрібно!

ОСМО-одношарова блакить Einmal-Lasur легко наноситься, не засихає в процесі фарбування. Володіє водовідштовхувальним ефектом, стійка до негативних впливів навколишнього середовища і до ультрафіолетового випромінювання. Регулює вологість деревини, запобігаючи її природне висихання.

Не містить води і розчинника

Одношарова блакить компанії «ОСМО», в хімічному складі якої немає ні води, ні розчинника, має надзвичайно високий вміст твердих частинок (99%),

цим пояснюється її висока продуктивність (низька витрата).

Навіть для зовнішніх дерев'яних поверхонь достатньо одного фарбування, в той час як звичайні лазурі вимагають 2-3 фарбувань поверхні.

Одношарова блакить компанії «ОСМО» проводиться в готовій до використання формі, блакить в ємності не висихає під час фарбування. Завдяки стійкості, високої продуктивності, легкої експлуатації та достатності одноразового нанесення вона являє собою не тільки красиве, але і вигідне за ціною засіб для фарбування дерев'яних поверхонь, яке заощаджує ваші сили і час.Лазур OSMO Einmal-Lasur доступна в кольорах:

 • біла ялина
 • срібляста тополя
 • махагон
 • хемлок
 • скандинавська червона
 • червоний кедр
 • дуб
 • зелена ялина
 • патина
 • горіх
 • тик
 • палісандр
 • венге


Масляна основа

Одношарова блакить компанії «ОСМО» виробляється на основі натуральних рослинних олій, які глибоко никнуть в структуру дерева. Вони захищають структуру дерева, володіють антисептичними властивостями, роблять дерево еластичним і не дають йому висохнути. Дерево дихає. Натуральні масла регулюють вологість дерева, знижуючи ймовірність його набухання і усушки.


Здоров'я та навколишнє середовище

Одношарова блакить компанії «ОСМО» не містить консервантів і речовин, які можуть завдати шкоди навколишньому середовищу. Висохла блакить безпечна для людини, тварин і рослин. Вона відповідає німецькому стандарту якості DIN 53160 (безпека при можливому контакті з шкірним покривом і слиною), а також європейським нормам безпеки EN 71 (можна наносити на дитячі іграшки). Продукт сертифікований і пройшов контроль якості.

Стратегія компанія «ОСМО», яка полягає у виробництві та розповсюдженні продукції, яка була б безпечна як при виробництві, так і при використанні, наскільки це дозволяє перевірити сучасна наука, призвела до того, що компанія івипускаемая їй продукція відповідають нормам DIN EN ISO 9001 ( стандарт управління якістю) та DIN EN ISO 14001 (стандарт якості навколишнього середовища).


Застосування

Зовнішні дерев'яні поверхні, які повинні зберегти свій природний зовнішній вигляд: облицювання фасадів, дерев'яні гонти, балкони, вікна, віконниці, жалюзі, садові будиночки, теплиці, ящики для квітів, альтанки, екрани, паркани, дерев'яні ростверки, а також голубники, вулики і так далі.

Дерев'яні поверхні в приміщенні: облицювальні матеріали з дерева для стін і стелі. Добре підходить для поновлення старих откритопорістую фарб, нанесених на ці поверхні (ефективність повторного фарбування краще всього визначати експериментальним шляхом).

Кількість шарів

Досить 1-кратного нанесення (при фарбуванні вікон після нанесення одношарової лазурі рекомендується покрити поверхню також і прозорою блакиттю KLAR-ÖL-LASUR компанії «Осмо»).

Фасовка

Одношарова блакить продається в ємностях, об'ємом; 0,75 л, 2,5 л, 25 л.


Витрата лазурі

Одного літра лазурі вистачає на фарбування 26 м 2 гладкої / виструганою деревини.

Рифлені або необроблені дерев'яні поверхні вимагають в силу своєї структури використання значно більшої кількості блакиті і більшою мірою схильні до пігментації.

1 літр фарби - 16 м 2 рифленої поверхні

1 літр фарби - 10 м 2 необробленої поверхні


Підготовка до фарбування

Поверхня дерева повинна бути сухою і чистою (максимально допустима вологість дерева 20%). Необхідно очистити поверхню, що фарбується від старих шарів откритопорістую фарби або злегка її зашкурить. Необхідно також очистити поверхню, що фарбується від старих шарів фарби і лаку (при цьому можна скористатися травильним засобом, пропонованих компанією «ОСМО», яке розкладається природним чином, або ж зашкурить поверхню).

Лазур не слід наносити на промерзлу дерев'яну поверхню.

Зробіть пробний мазок.

Для додаткового захисту зовнішніх дерев'яних поверхонь (наприклад, віконних рам з сосни) від гниття, синяви, комах рекомендується спочатку нанести - бажано з обох сторін дерев'яної поверхні - безбарвну просочення для деревини Osmo Holz-Imprägnierung WR і дати їй висохнути протягом 12 годин.

(Перед остаточним нанесенням одношарової лазурі HS PLUS поверхню дерева повинна бути сухою)

Корисна порада: Грибковий і рослинний наліт можна усунути за допомогою засобу для видалення зеленого нальоту OSMO GARD CLEAN.


Сумісність / сполучуваність з іншими фарбами, лазурит і засобами по догляду за деревом

Одношарову блакить HS PLUS можна наносити поверх наступних фарб, лазурит і засобів захисту поверхонь з дерева: одношарової лазурі OSMO Einmal-Lasur, прозорої блакиті OSMO KLAR-ÖL-LASUR, лазурі для садових будівель на водній основі Osmo Zaunlasur і Osmo Gartenlasur, захисної лазурі для деревини Osmo Holzschutz lasur, просочення для деревини Osmo Holz-Imprägnierung WR, а також інших

лазурей або фарб на оліфочном маслі. Одношарову блакить можна також наносити і на просочені під тиском дерев'яні поверхні, давши попередньо просоченню вивітритися.

Корозія

В областях з високою вологістю повітря рекомендується використовувати оцинковані і нержавіючі цвяхи і гайки.


Фарбування

 • Використовувати тільки пензлика.
 • Використовувати пульверизатор не рекомендується.
 • Одношарова блакить OSMO вже готова до нанесення.
 • Не розбавляти.
 • Перед нанесенням добре перемішати.
 • Використовувати пензлик з твердою ручкою.
 • Злегка занурити пензлик в блакить і наносити тонким шаром по волокну дерева.
 • Наносити рівномірним шаром.
 • Залишити сохнути приблизно на 12 годин.


Порада: при нанесенні фарби занадто товстим шаром поверхню в деяких місцях може почати блищати. По мірі висихання цей блиск сам по собі зникне, а поверхня стане матовою.


На вікна і інші піддані несприятливим впливам навколишнього середовища (наприклад, вітру) поверхні рекомендується в якості другого шару нанести прозору блакить OSMO KLAR-ÖL-LASUR (перш ніж нанести прозору блакить OSMO KLAR-ÖL-LASUR, переконайтеся, що перший шар фарби добре висох ).

Це додасть поверхні легкий блиск і збільшить стійкість пофарбованої поверхні.

Свіжу дерев'яну поверхню перед кріпленням по можливості пофарбувати з обох сторін.


Очищення робочого інструменту

Рекомендуємо використовувати засіб для очищення пензликів Osmo PINSELREINIGER, що не містить бензолу, або ж розчин скипидару.

Час висихання

Приблизно 12 годин. Приміщення повинне добре провітрюватися. Через 6 годин до пофарбованої поверхні не пристає пил (перш ніж наносити на пофарбовану поверхню прозору блакить OSMO KLAR-ÖL-LASUR, дати цій поверхні просохнути протягом 1-2 днів).


Догляд за пофарбованою поверхнею

Дуже простий: при необхідності нанести на пофарбовану поверхню (попередньо переконавшись в тому, що вона чиста і суха) новий шар лазурі.Срок зберігання 5 років і більше, якщо ємність щільно закрита і зберігається в сухому приміщенні. Якщо в результаті замерзання / переохолодження фарба загусла, дати їй постояти при кімнатній температурі 24-36 годин.


Хімічний склад

Не містить розчинник (містить близько 99% твердих частинок, що відповідає європейському стандарту DIN EN ISO 3251)


Основа: натуральне рослинна олія (соняшникова олія)

Пігменти: оксид заліза і натуральні пігменти, оксид титану, білий пігмент; дані пігменти дозволені до використання в харчовій промисловості.

Добавки: сикативи (осушувачі) та водовідштовхувальні добавки

За Вашим запитом ми можемо надати більш повну інформацію про хімічний

складі лазурі


Фізичні властивості / характеристики

Питома вага (щільність) - 1,0 - 1,2 грама / см2

В'язкість - 28-34 s, 4 мм у відповідність з нормою DIN 53211, густий - рідкий

Запах - м'який, слабкий; після висихання не пахне

Температура спалаху: не відома


Поради з техніки безпеки

- Тримати подалі від дітей

- Не наливати в ємності, з яких їдять, п'ють або які використовуються для приготування та зберігання їжі. Тримати подалі від напоїв і продуктів харчування.

- Приміщення, в яких йшли фарбувальні роботи, повинні добре провітрюватися.

- Містить бутаноноксід.

- Може викликати алергічні реакції.

- Висохла фарба безпечна для людини, тварин і рослин.

- При попаданні в очі відразу промити холодною водою.


Увага! Просочилися блакиттю ганчірки відразу після закінчення робіт вимити або помістити в повітронепроникну і суху ємність (велика ймовірність загоряння).


Висохла фарба важко воспламеніма за класифікацією TLA-53.

Фарба відповідає класу В 2 (середня займистість) стандарту DIN 4102 (горіння будівельних матеріалів і архітектурних елементів).Купити одношарову блакить OSMO Einmal-Lasur за вигідною ціною можна у нас в інтернет-магазині, натиснувши кнопку "додати в кошик" праворуч від зображення товару.

Програма для покупців, що бажають отримувати винагороди за те, що вони віддають перевагу і залишаються постійними клієнтами!


У Бонусній Програмі ви:

 • - накопичуєте бали за кожну покупку
 • - заробите додаткові бали під час акцій
 • - використовуйте бали для оплати ваших нових покупок, не більше 30% вартості
 • - отримуєте вигідні пропозиції та привілеї.


Програма є довгостроковою і відкритою для участі всіх покупців!

Доставка в Дніпропетровську з 10 до 20 години у робочі дні. 
Доставка в регіони України здійснюється службами доставки: "Нова Пошта", "Міст Експрес" та іншими.
 
Нова Пошта        Інтайм
 
 
 Кур'єр передасть Вам оригінал рахунку, чек та іншу необхідну документацію при готівковій оплаті або оплати післяплатою.

 

 


Ви можете самостійно отримати замовлення у робочі дні з 9 до 18 після узгодження часу доставки замовлення в магазин. Асортимент товару дуже широкий і вимагає особливих умов зберігання, тому просимо погоджувати Ваш візит заздалегідь.Оплатити кур'єру або в відділенні вантажоперевізника при отриманні замовлення 

Оплатити замовлення на розрахунковий рахунок

Переклад на банківську карту через платіжну систему Приват24 

 
 
 
 

Теги OSMO Einmal-Lasur, блакить OSMO Einmal-Lasur, купити кольорову блакить, Одношарова блакить, ціна блакить OSMO


Last Viewed
Osmo Einmal-Lasur
1,660 грн