EMPTY CART

Ламінат


Ламінат (ламінована підлога) - одне з найбільш популярних підлогових покриттів в Україні, складається їх слові деревоволокнистої плити високої щільності, яка пресується під високим температурним або механічним тиском. Це красиве і зносостійке покриття, які призначено служити у житлових, громадських і комерційних приміщеннях. Асортимент ламінату дуже широкий, величезна кількість друкованого малюнка, поверхні, планки мають різний формат, довжина якого може досягати двох метрів!


По зносостійкості Ламінат ділиться на кілька класів:

  • - 31 клас (АС 3) - товщина такого покриття зазвичай 7 мм, гарантія виробників на 10-15 років. Такий клас призначений для житлових приміщень із середнім навантаженням.
  • - 32 клас (АС 4) - товщина такого покриття 8-10 мм, гарантія виробника 15-25 років. Такий клас ламінату призначений для житлових з високим навантаженням і середнім навантаженням у громадських приміщеннях. 
  • - 33 клас (АС 5) - товщина планок від 8 - 12 мм, гарантія 15-25 років. Призначена для громадських і комерційних приміщень з високим навантаженням.


Покриття ламінату буває гладкою, рифленою, структурованим (автентичний) - структурування за друкованим малюнком. Без фаски або з фаскою, яка може бути профарбована або ламинироваться.

Провідні виробники лимината намагаються винайти і запатентувати свій замок, наприклад, Haro, Krono, деякі керуються досвідом інших виробників і використовують перевірений замок, наприклад, Uniclick виробника TM Quick Step.


Особливого догляду, на відміну від паркету, ламінат не вимагає. Досить регулярно видаляти пил з його поверхні пилососом, а раз в тиждень проводити вологе прибирання практично насухо віджатою ганчіркою. Один раз на рік рекомендується обробляти поверхню ламінату спеціалізованими засобами по догляду за ламінатом, які можна купити в нашому магазині. Небезпека для ламінату є надлишкова волога, особливо гаряча вода, її вплив може призвести до розбухання і деформації плити, також руйнівний вплив на ламінат надають миючі засоби з високим вмістом гліцерину.