EMPTY CART

Штучна трава

514 грн
440 грн
1,034 грн
526 грн
192 грн
790 грн
790 грн
710 грн
790 грн
806 грн
806 грн
830 грн

Showing 1 to 12 of 12 (1 Pages)

Штучна трава ідеально підходить для декоративних і спортивних майданчиків. Спортивне синтетичне покриття, традиційно використовується на стадіонах, футбольних полях, на дитячих спортивних майданчиках, для тенісу, регбі та інших видів спорту. Незаперечні переваги штучної трави є: висока якість, & nbsp; висока зносостійкість, економічність, & nbsp; збільшення тривалості тренувань, продовження сезону тренувань.

ЛАНДШАФТНА ТРАВА

Штучна трава володіє прекрасними експлуатаційними характеристиками і практично не відрізняється від натурального газону. Стійкість до будь-яких погодних умов, універсальність і практичність роблять цей матеріал просто незамінним.


Штучна трава має ряд переваг перед натуральним газоном. Саме тому, в США і Європі такий матеріал широко поширений не тільки на спортивних майданчиках і футбольних полях, а й на прибудинковій території, галявинах на задньому дворі, в дитячих парках, лоджіях і навіть навколо басейнів. Штучний газон стійкий до зношування, практичний, не піддається прямому впливу сонячних променів, не вигорає, стійкий до різких перепадів температур і до великої кількості опадів. Крім того, такий матеріал не схильний до займання, що робить його дуже практичним і безпечним для всіх.


Важливим фактором на користь даного покриття, крім його чудового зовнішнього вигляду, є вартість і економія, яку ви отримуєте протягом всього періоду використання (до 20 років). Такий матеріал не вимагає дорогого догляду, його не потрібно підстригати і регулярно поливати, а зовнішній вигляд нічим не відрізняється від доглянутого, натурального газону. Сучасні технології дозволяють укладати штучну траву, практично, на будь-яку поверхню. Сьогоднішній день має можливість поставляти штучний газон в будь-яку точку України в найкоротші терміни за найбільш прийнятними цінами.


ТРАВА ДЛЯ СПОРТУ

Штучний газон - популярне рішення для багатьох спортивних арен різних видів спорту. Матеріал не схильний до впливу погодних умов, пожежостійкість, простий у догляді, безпечний для людей, а його зовнішній вигляд, практично, не відрізняється від звичайного газону.


ДЛЯ ФУТБОЛУ

Якість футбольного поля безпосередньо залежить від газону. Безліч чинників, в тому числі і природних, надають на «галявину» згубний вплив. Тому, більшість світових футбольних арен перейшли на штучну траву. Таке покриття нічим не поступається натуральному газону, воно не вимагає поливання або спеціального догляду, стійке до заморозків і різних опадів, і найголовніше - воно безпечне для здоров'я людей, що грають на ньому. Штучна трава для футболу - величезний крок, на шляху розвитку спорту в нашій країні.

ДЛЯ ТЕНІСУ

Штучна трава для тенісних кортів володіє чудовими ігровими характеристиками. Таке покриття не вимагає додаткових витрат на догляд та поливання, волокно стійке до зносу і прямого попадання ультрафіолетових променів. Штучний газон на тенісному корті не втратить свої експлуатаційні характеристики навіть через кілька років інтенсивного використання.

МУЛЬТИСПОРТ

Штучна трава - дуже поширений варіант покриття різних спортивних майданчиків, полів для гольфу, мініфутболу і т.д. Довжина ворсу залежить від прямого призначення майданчика. Таке покриття значно перевищує за експлуатаційними характеристиками натуральний газон, крім того, штучна трава - це значна економія коштів на догляд та поливання. Використовувані матеріали абсолютно нешкідливі для гравців, а корисний термін використання такого газону від 5 до 20 років.


Незаперечні переваги штучної трави є:
  1. високу якість,
  2. висока зносостійкість,
  3. економія ресурсів по догляду за покриттям,
  4. збільшення тривалості тренувань (на штучній траві можна тренувати спортсменів цілодобово, тоді як на натуральній всього 2-3 години в день).
  5. продовження сезону трениро