EMPTY CART

Stauf (Німеччина)

4,251 грн
2,401 грн
6,491 грн

Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)


Паркетний клей Stauf (Німеччина) 

Продукція
Індивідуальні системні рішення для облаштування підлоги.
STAUF розробляє продукти, які відповідають найвищим вимогам. Виробник пропонує різні паркетні клеї, які підійдуть саме для вашого типу паркетної підлоги. В арсеналі у Stauf дисперсійні, поліуретанові, силановые і клеї на основі синтетичної смоли, які будуть відповідати вимогам довгі роки!

Якість продукції
Використовувані сировина і випускається продукція проходить суворий контроль якості. При розробці продукції Stauf приділяє особливу увагу сировини, яку можна визначити за GISCODE-ранжуванні. Виробникові дуже важливо мінімізувати викиди. Це ви можете побачити на EMICODE®-класифікацій EC1 (R) або EC1 (R) plus. Всі STAUF продукти відповідають відповідним світовим нормативним вимогам і мають необхідні сертифікати, такі як німецький DIBT.

  • - Stauf M2A-700 Дисперсійний клей підходить для приклеювання фанери до основи
  • - Stauf PUK-446 Двокомпонентний універсальний паркетний клей, який в змозі приклеїти й утримати будь-який тип паркету, зберігаючи свою еластичність довгий час. Має особливість швидкого схоплювання.
  • - Stauf SMP-930 Полімерний клей (поліуретановий) не містить води і шкідливих розчинників. Поліуретановий клей вважається самим екологічним - це клей нового покоління.
  • - Stauf SPU-550 Полімерний клей (поліуретановий) не містить води і шкідливих розчинників. Поліуретановий клей вважається самим екологічним - це клей нового покоління. Відрізняється від SMP 930 меншою еластичністю.
  • - Stauf WFR-360 Клей на основі синтетичної смоли, який ідеально підходить для приклеювання штучного паркету або фанери, швидко схоплюється і сохне.