EMPTY CART

Uzin (Німеччина)

3,028 грн
5,028 грн
3,748 грн
3,734 грн
3,454 грн

Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)


Німецький виробник Uzin виробляє високоякісну будівельну хімію, яка необхідна для якісного облаштування будь-якого підлогового покриття. У цій категорії ви можете купити паркетний клей для всіх видів паркетної підлоги. Де б ви не знаходилися, наш магазин доставити необхідний вид продукції, а наші фахівці безпомилково виберуть схему. Паркетні клеї бувають: дисперсійні (водні), на основі розчинника, поліуретанові двокомпонентні, поліуретанові однокомпонентні, а також клеї на основі розчинників (синтетичної смоли).

Дисперсійні клеї використовуються в основному для приклеювання фанери до бетонної підстави - це Uzin MK 80s (густий, добре тримає клейові рифи, менший вміст води, ніж у Uzin MK 61), але і Uzin Mk61 має місце бути, так як має вартість нижче, а зі своїм завданням чудово справляється.


Двокомпонентні поліуретанові клеї - Uzin MK92s твердоеластічний клей, який має прискорене час полімеризації і залишається еластичним всю свою "життя". Використовується при приклеюванні паркетної дошки, масивної дошки або штучного паркету з покриттям.


Клей на основі синтетичної смоли - Uzin MK 73 використовується для приклеювання фанери, коли обмежений час на висихання якої або для приклеювання штучного паркету. Економний і надійний. Uzin MK73 можна купити в тарі 17 кг і 25.


Клеї на основі плімеров - це клеї нового покоління, які замінили однокомпонентні поліуретанові і вважаються одні з найбільш надійних і екологічних. Такі клеї під прапором Uzin: MK160, MK200, MK250. Клеї універсальні, як і MK92s? надійно наклеють будь-який тип паркету.