EMPTY CART

Паркетна підлога


Паркетна підлога - паркетна дошка, масивна дошка, корковий паркет, штучний паркет, інженерна дошка, дошка підлоги. Паркетна підлога - це покриття для підлоги з натуральної деревини. Коли на підлозі натуральна деревина, при правильній експлуатації - краса, тепло, відчуття комфорту і затишку. Що ж є під словосполученням правильна експлуатація, нічого військового, - дотримання вологості, використання коштів по догляду і укладання з дотриманням технології. Правильна (комфортна) вологість і вологе прибирання - це не тільки догляд за паркетом, але і Ваше здоров'я.


Паркетна дошка - клеєна деревина, де верхній шар - цінна порода деревини, а решта сосна або дуб в різних напрямках. Паркетна дошка вважається більш стабільна до вологості і температурі, при приклеюванні до основи можлива реставрація покриття. Буває однополосная (цілісний верх) двох і трехполосная, де дошка складається з декількох смуг і безлічі планок. В ідеалі паркетна дошка приклеюється на фанеру або стяжку з використання розділової підкладки Uzin Multymoll, але можна і плаваючим способом на підкладку. При приклеюванні паркетної дошки обов'язково потрібно використовувати двокомпонентні поліуретанові клеї або силанового (полімерні), які зберігають свою еластичність всю свою "життя".


Масивна дошка - цілісна деревина зазвичай 15 або 22 мм завтовшки, довжиною більше 600 мм, ширина різна від 100 мм до 160 мм. Буває з покриттям і без покриття, з фаскою і без. Бажано масивну дошку купувати з фаскою. Вимагає приклеювання на двокомпонентний клей до фанери.


Штучний паркет - масивна деревина, тільки від масиву відрізняється більш меншими габаритами планок: довжина до 500 мм, ширина зазвичай 70 мм, товщина 15мм або 22 мм. Потрібно приклеювати на фанеру, але на клеї основа яких каучук, синтетична смола. На водні (дисперсійні) клеї не рекомендується приклеювати паркет, а тільки фанеру.


Корковий паркет - це підлоги з натуральної кори коркового дуба. Бувають цілісні (4 мм або 6 мм) і листкові 12,5 мм на основі з HDF плиті (ця ж плита і формує "замок", можна укладати плаваючим способом. Клейові пробкові підлоги приклеюються на контактні клеї на основі розчинника (неопрену) або води. далі покриваються лаком або масло-воском. безклеєвої не вимагають приклеювання і покриття, але відсутня фаска. Наш магазин прихильник приклеювання коркового паркету до основи.