EMPTY CART

Паркетна дошка

1,876 грн
1,776 грн
1,292 грн
1,444 грн
1,448 грн
1,460 грн
2,052 грн

Showing 1 to 7 of 7 (1 Pages)

Представляємо Вашій увазі паркетну дошку високого рівня.

Паркетна дошка - це паркетна підлога, який складається з декількох шарів деревини, де верхній шар - цінна порода деревини. Такий вид паркетної підлоги має стабільну геометрію. Імпортна паркетна дошка поставляється з фінішним покриттям лак, масло або масло-воском. Далі ви можете купити одно-, дво- або трисмуговий дизайн, останній варіант найбільш часто використовують в невеликих приміщеннях і така підлога не має фаску (але тут бувають і виключення, наприклад, у німецького виробника Haro). Односмугова паркетна дошка може бути менше в розмірах, а по краях мати V-образну фаску з двох або чотирьох сторін.


Ціна паркетної дошки залежить не тільки від імені виробника, дизайну і фінішної обробки, а ще й від породи цінної породи деревини (верхнього шару), зазвичай використовують дуб, ясен, горіх, мербау, венге, канадський клен.


Зазвичай тришарова дошка має замок складної конфігурації, для простоти укладання "плаваючим способом", просто на підкладку без застосування паркетного клею. Але все більше наших покупців погоджуються з нашими рекомендаціями - приклеїти паркетну дошку до основи, використовуючи паркетний двокомпонентний клей, який не містить воду і зберігає свою еластичність "все життя" і спеціалізовану ґрунтовку. Таким способом укладання покупець гарантовано ніколи не почує скрипу або хрускоту (за умови рівного і міцної основи, дотримання вологості і температури).


Ми представляємо тільки найкращу і якісну продукцію.


Ми пропонуємо відмінні ціни і гнучкі можливості доставки. На нашому сайті ви зможете вибрати і купити підлогові покриття найпопулярніших брендів, підібрати найбільш підходящий для себе варіант облаштування підлоги, стін або стелі.


Комплексний підхід - це одне з наших основних переваг!


Прийшовши в паркетний магазин або просто зателефонувавши нам, ви легко можете купити не тільки паркет, ламінат, масивну дошку, корковий підлогу, але і необхідні будівельні матеріали, наприклад, паркетний клей, паркетний лак, масло-віск для підлоги або стільниць.


І це тільки мала частина товарів, які ви зможете знайти в один клік в нашому магазині "Паркетник». Також, хочемо з радістю вам запропонувати відвідати розділ Послуги, в якому представлені паркетні роботи різної складності. Роботи по відновленню лакового покриття і реставрація паркетної дошки, монтаж паркету на стіни і стелю, укладання будь-якого виду паркету, терасної дошки та монтаж лагових систем


Наші досвідчені, кваліфіковані фахівці якісно обслужать вас, допоможуть вибрати потрібну продукцію і супроводжуватимуть угоду до кінця будівництва.


Ми з радістю надаємо послуги післяпродажного обслуговування. Нанесення захисних засобів, полиролей, очищення підлогових покриттів, відновлення воскових характеристик.


А ще хочемо нагадати, що у вас завжди буде можливість купити паркет з безкоштовною доставкою додому. На весь наш товар надається фірмова гарантія від виробника. Оплатити свою покупку Ви зможете готівкою при отриманні товару або безготівковим способом. Також, на нашому сайті представлена ​​можливість покупки в кредит / розстрочку.